הרצאות מוקלטות

מוזמנים להאזין ולצפות בהרצאות מוקלטות ללא תשלום

רפואה בהתאמה אישית

פרופסור נועם שומרון וד"ר מירב קלו ב"פרגמנטים של מציאות" - סיכום שנת 2020 ברפואה. בית אריאלה.

נפלאות המוח הגמיש: שינוי בהרגלי חשיבה

עד לפני מספר שנים נהוג היה לחשוב שהמוח שלנו אינו בר-שינוי ואנחנו "תקועים" עם המצב כפי שהוא...
כיום, ברור לגמרי, שהמוח של כולנו גמיש והשינוי אם רוצים בו, אפשרי .
בכל גיל ובכל שלב בחיים נוכל לעזור לעצמנו למצוא את הדרך לשינוי הרגלי חשיבה והתנהגות כדי להיות מאושרים יותר.
בהרצאה נבין כיצד פועל המוח ונעמוד על הקשר בין הפעילות שלו למחשבות, לרגשות ולהתנהגות שלנו.
נכיר את הכלים העומדים לרשותנו כדי ללמד אותו, כלומר אותנו, לעשות אחרת.

על המרצה:
נעים להכיר, אני ד״ר מרב קלו,

בהכשרתי אני פיזיולוגית - PhD (הפקולטה לרפואה אוניברסיטת תל אביב).
במהלך השבוע אני מטפלת בקלינקה פרטית לרפואה אינטגרטיבית ונוירופידבק. שנים ארוכות שימשתי כמרצה למטפלים במוסדות שונים בתחומי הרפואה המערבית.בימים אלו אני מרצה ומנחה סדנאות למטפלים, צוותי הנהלה ולקהל הרחב ("בית אריאלה", "זמן אשכול", "מכון אבשלום") במגוון נושאים. אני רואה שליחות מרגשת בהעברת והנגשת ידע שיש בו כדי להפגיש את האדם עם עצמו ועם יכולותיו לשפר את איכות החיים שלו.

מאז ילדותי המוקדמת עניין אותי הקסם המופלא הזה, גוף האדם. הסתקרנתי להכיר, לחקור, להבין את תפקוד הגוף והקשר בין התהליכים המתרחשים בו. כילדה של שנות השבעים, שתיתי בצמא כל פיסת ידע דרך חוגי  מדע, תסכיתי רדיו אנציקלופדיות ותוכניות טלביזיה ולא במקרה סיימתי את הדוקטורט שלי בחוג לפיזיולוגיה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.
בעיקר מרתקים אותי כל אותם התהליכים שאינם גלויים לעין ואני מוצאת את עצמי מתרגשת בכל פעם מחדש מכל תובנה הקשורה לתהליכי הפלא בגופינו, השזורים אלו באלו ומשפיעים ומושפעים בסינרגיה מופלאה. כמטפלת בנוירופידבק ורפואה אינטגרטיבית בקליניקה הפרטית שלי פיתחתי במשך השנים דרכי טיפול משולבות. את הידע שצברתי אני מעבירה ומנגישה בהרצאות לקהלים מקצועיים ולקהל הרחב. לצד התשוקה למדע, תמיד בערה בי גם אש היזמות. השלמתי תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים, עסקתי בתפקידי ניהול שונים ומוניתי כמנכ״ל סטארט אפ בתחום ה״ממשק מוח-מחשב”. סיפור אישי ומשמעותי בחיי הניע אותי לחבר את כל הידע, הניסיון והתובנות אליהן הגעתי, להקמת המיזם "בתנועה – אורח חיים בריא בהתאמה אישית". 
מטרת המיזם להנגיש דרכים להבנה טובה יותר של המצב הבריאותי, מתוך אמונה שלמרות היותנו דומים אנו מאוד שונים ולכן הצרכים שלנו הם קודם כל שלנו.

"בתנועה" מבקשת להנגיש למטפלים בישראל מידע ושיטות קיימות בעולם המאפשרות בדיקה, מדידה והנגשת פתרונות לניהול אורח חיים בריא בהתאמה אישית.
מוזמנים לעקוב אחרי תכני האתר, בו תמצאו חדשות מהמדע, מידע שצברתי, מחשבות תמונות, מילים, סימני שאלה, סימני קריאה ומקווה שתמצאו בהם כלי עזר חיוניים בדרך לשיפור בריאותכם האישית.
שלכם,
ד"ר מירב קלו

 
 

אני מתעניין/ת בהזמנת

   תודה שפניתם, אחזור אליכם בהקדם