עוד על

אורח חיים בריא

בהתאמה אישית

אורח חיים בריא בהתאמה אישית (Functional medicine) היא גישה המתחקה אחר מצבו הפיזיולוגי של הנבדק באמצעות בדיקות שמטרתן לאפיין את תפקודיו ולאפשר למטפל להפיק מידע ייחודי לנבדק עצמו ולהתאים את המלצות הטיפול למטופל באופן יעיל וממוקד.
בעוד שהבדיקות הקונבנצויונאליות עוסקות במדדים המצביעים על קיום או היעדר מחלה ועל תפקודי הגוף בתחום הנורמה, הבדיקות הפונקציונליות עוסקות בסמנים ומדדים מטבולים שונים (עיכול, הורמונים, פינוי רעלים ועוד).
"בתנועה" בריאות בהתאמה אישית אינה מהווה יעוץ רפואי ואינה מחליפה את הרפואה הקונבנציונלית. מטרת הבדיקות הפונקציונליות אינה זיהוי, אבחון או ריפוי מחלות, אלא מתן כלים למטפל להתאמת תוכנית כוללת לניהול אורח חיים בריא המותאמת לצרכיו של המטופל.

אורח חיים בריא בהתאמה אישית

הרשמה לניוזלטר

© בתנועה - אורח חיים בריא בהתאמה אישית  | דוא״ל: info@batnoa.co.il | מדיניות פרטיות  | תנאי שימוש באתר

הבהרה: בתנועה - אורח חיים בריא בהתאמה אישית, אינה מהווה יעוץ רפואי ואינה מחליפה את הרפואה הקונבנציונלית, אלא מהווה טיפול אלטרנטיבי אותו ניתן לשלב כטיפול משלים ותומך ברפואה הקונבנציונאלית. מטרתה של תוכנית אורח חיים בריא בהתאמה אישית אינה זיהוי, אבחון או ריפוי מחלות, אלא התאמת תוכנית כוללת לניהול אורח חיים בריא המותאם לצרכים שלך בהתאם להמלצות הגורם המטפל.

התכנים הכתובים והמופיעים באתר פונים לכל המגדרים באופן שווה, גם אם לעיתים מנוסחים בלשון זכר, מטעמי נוחות בלבד.